1

Catalogs

Yetkili bayiliğini yaptığımız bir çok kaliteli marka arasından istediğiniz ürünü ara butonundan veya ürün kataloloğundan bulabilirsiniz.

2

Live Support!

You can reach us via phone or chat for more information.

3

E-Newsletter

Subscribe to our newsletter to receive exclusive offers and the latest news on our products and services.

Don't Forget To Subscribe To Our Newsletter

REFERANSLARIMIZ

Meltem Grup, Türkiye çapında çeşitli sektörlerdeki müşterilerini aydınlatma konusunda başarılı çözümler sunmakta ve destek vermektedir.
Türkiye çapında faaliyet gösteren seçkin referanslarımız için Tıklayınız.

Our Address

Fatih Mahallesi, Yakacık Cd. 37/A, 34885 
Sancaktepe/İstanbul

Telefon: 0 216 561 61 32 (pbx)
Contact-Us

RELIABILITY

Grubumuz; kalite, güvenilirlik ve süreklilik gösteren hizmet anlayışı ile daima Türk Elektrik ve aydınlatma sektörünün en büyük tedarikçileri arasında yer almaya devam edecektir.

QUALITY

Firmamız, her zaman en kaliteli ürünü, en düşük kar marjları ile pazarlamayı hedef alarak, yurt genelinde, her noktada bulunan, pazarlama ağı sayesinde, gerekli tüm tanıtımlarını yaparak, markalaşma konusunda büyük gayretler göstermektedir.

SATIŞ VE DAĞITIM AĞI

Since Meltem Grup was established in 2007 manufacturing due to the quality system standardization, with each passing day increasing scale of manufacturing and share of the market is expanding Meltem Grup's vision.

VISION

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde geniş ürün yelpazesi ile hızlı şekilde karşılayan, etik değerlerinin bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılıkla faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.